nic nic Novinky Downloady Projekty Odkazy Fórum Ostatní nic

Odkazy

Pokusím se omezit pouze na kvalitní a mnou doporučené odkazy + několik bannerů.

Naše ikonka

ikonka

Bannery

ikonka ikonka ikonka ikonka ikonka
ikonka ikonka ikonka ikonka ikonka

Doporučené

www.jibjab.com
Geniální stránky, kde najdete množství komických flashových animací a hříček. Zpívající Bush a Kerry, rapující prezidenti a vyhlášení nezávislosti, příhody dvou důchodců a další!
www.svethardware.cz
Pokud se zajímáte o počítače a hardware, najdete zde mnoho novinek a zajímavých informací. Ale pozor, není to nic pro laiky!
members.fortunecity.com/camarila/fantasy.html
Fantasy mám rád, ale draky miluju ze všeho nejvíc. Pokud máte tyto vznešené tvory opředené moudrostí dávných věků rádi, jistě se vám bude líbit tato galerie fantasy obrázků (nejen draků)
www.fuxoft.cz
Neříkejte, že neznáte tuto kultovní osobnost - Františka Fuku? Kdysi dělal hry pro ZX Spektrum, dnes dělá například titulky k filmům, píše recenze a kdoví co ještě... Občas také skládá docela pěknou hudbu (např. k filmu Choking Hazard)
www.kompost.cz/gai/chat/vader
Hustej rozhovor, doporučuju přečíst... Prostě GOOOOD!!!!! :-D
www.didgeridoo-shop.cz
Víte, jak vypadá didgeridoo a co to vůbec je? Ne? Tak se poučte na těchto stránkách ;)
Doporučuji zejména pustit si tuto zvukovou ukázku...
sweb.cz/Free.Bobit
Stránky autora skvělých textovek, konkrétně doporučuji zejména gamesu Frigo - soukromý detektiv. Jedná se o perfektní fantasy parodiální textovou adventuru plnou logických problémů a skvělých vtípků.
csszengarden.com/?cssfile=/136/136.css&page=0
Nádherný design stránek! Pevně doufám, že za pár let budu taky schopen vytvořit takovou krásu.... Prostě COOL záhrobní kabátek...
poho.cz
Pěkné stránky jednoho kámoše, fakt cool design. A hlavně - prohlédněte si sekci včely, jsou tam super kreslené vtipy :-D

Hudba (moje oblíbená)

www.blind-guardian.com
Skvělá fantasy-metalová skupina, bohužel nenabízí ke stažení mnoho ukázkových nahrávek, tak mi budete muset věřit, že je dobrá :o) Můj oblíbený je Nightfall, skutečně geniální skladba ;)
www.machinaesupremacy.com/news.htm
Posloucháte metal? Pokud ano, pak se navštivte tyto stránky. V sekci download můžete stáhnout cca dvacet kvalitních plnohodnotných skladeb od této kapely.
www.nightwish.com
Další výborná hudební skupina, tentokrát se jedná o velmi melodický gothic metal. Hudební ukázky ve formátu mp3 jsou na stránkách ke stažení... Doporučuji Wishmaster a Beaty and the beast
www.ironmaiden.com
Výborná, populární a docela známá heavy metalová skupina. Ukázky je také možno stáhnout na oficiálních stránkách, určitě se vám budou líbit (doporučuji Dance of Death)

Red Meat

Zde je pár read meatů, které mě opravdu zaujaly. Tenhle styl černého humoru je dost kontroverzní a ne každému se líbí. Po pravdě řečeno jsou moje zkušenosti takové, že se člověku buď děsně líbí nebo se mu z nich zvedá žaludek :o).
www.fuxoft.cz/tmp/redmeat/letokruh.gif
Lehce morbidní ;)
Jan Jirkovský & Sosol Interactive